Szybka pomoc

Dostęp do szybkiej pomocy specjalistów w zakresie informatyki oraz teleinformatyki.

Odzyskiwanie danych

Pomoc w odzyskaniu cennych danych przechowywanych na różnego rodzaju nośnikach.

Ochrona danych osobowych

Porady, szkolenia oraz przygotowanie dokumentacji zgodnej z Ustawą.

Outsourcing IT

Obsługa informatyczna bez ponoszenia kosztów utrzymania działu IT w swoich strukturach.

Monitoring

Nasza firma, oferuje działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.
Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otwiera nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w  firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa nadzorowanego mienia.

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych techników, którzy określają jakie zastosować rozwiązania.
Podczas prezentacji doradca techniczny ds. CCTV prezentuje możliwości jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa, pokaże jak działają różne typy kamer, jakie mają możliwości. Przeprowadza badania jaki system najlepiej sprawdzi się w danej lokalizacji, a także wykonuje symulację kosztów montażu instalacji. Następnie profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę.
Przyczynimy się do  finansowego i organizacyjnego sukcesu, dostarczając  niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług informatycznych oraz teleinformatycznych. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje. Sprawny, profesjonalny i terminowy bezpłatny serwis gwarancyjny.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma, zespołem ludzi, którzy wiążą pasję z pracą.
Ciągła praca w dziedzinie informatyki i teletechniki, a także bliska współpraca z producentami i wieloma firmami branży elektronicznej pozwala nam na bieżąco śledzić nowe technologie i tendencje i dostosowywać się do przemian w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

 

Pomoc komputerowa, Pomoc komputerowa Opole, serwis komputerowy, odzyskiwanie danych, przywracanie danych, naprawy komputerów,
 sieci teleinformatyczne,serwis komputerowy Opole, ochrona danych osobowych, naprawy komputerów Opole,
<a href="http://opti-net.pl"> opti-net.pl </a>